Bezoekers van de Recreatie Vakbeurs Hardenberg kunnen dit jaar een origineel Ballenvatspel van BallenEnzo winnen!
De Vakbeurs wordt van 28 t/m 30 november gehouden in de Evenementenhal in Hardenberg. BallenEnzo zal hier prominent aanwezig zijn met een stand in Hal 1.
We hebben een bijzondere beursactie: een spectaculaire wedstrijd Ballenvat vullen. De wedstrijd wordt gespeeld door teams van twee personen.
Het team dat aan het eind van de beurs de snelste tijd heeft neergezet, wordt eigenaar van een compleet Ballenvatspel.
Dus: vorm een team en meld je aan bij onze stand, hal 1, standnummer 115.
Er zijn drie mooie prijzen te winnen:
1e prijs: een compleet Ballenvatspel ter waarde van € 6.900,--, bestaande uit een origineel ballenvat van BallenEnzo.nl, inclusief slangen en een blowerkast, zoals in onze stand te zien is.
2e prijs: 500 euro korting op een product naar keuze van BallenEnzo.
3e prijs: 200 euro korting op een product naar keuze van BallenEnzo.
Wat moet je doen om te winnen
Bij de wedstrijd moet het ballenvat zo snel mogelijk worden gevuld met ballen uit de ballenbak op onze stand, via de twee bal-inlaten. Dit mag worden gedaan door een team van maximaal twee personen per sessie. In het kort zijn dit de spelregels:
Het Ballenvatspel (ook wel de Ballendouche genoemd) is al een groot succes bij diverse binnenspeeltuinen in Nederland en België. Binnenkort gaat er een Ballenvatspel naar Peru. Grijp je kans en win een Ballenvatspel voor jouw speeltuin!