TestLab in Speelbos Joure

De basis voor het TestLab wordt gevormd door de bestaande softplay peuterzone. De zone is ingrijpend vernieuwd, zo hebben we een deel van 15 m2 toegevoegd met maximale speelwaarde.

Rondom de peuterzone hebben we witte hekken geplaatst met palen voorzien van takken die refereren aan het logo van Speelbos Joure. Hierdoor is de peuterzone duidelijk afgebakend, dit voorkomt dat oudere kinderen de peuters onder de voet lopen.

De gehele achterwand is voorzien van gethematiseerd behang. Het ontwerp is op maat gemaakt en sluit aan bij de prints die gebruikt zijn in het ontwerp van de speeltoestellen. Ook het design van de maatwerk toren waaraan het ballenvatspel is gemonteerd, past in het geheel.

Naast het ballenvatspel hebben we meer spellen geïnstalleerd die populair zijn bij kinderen van 1 tot en met 4 jaar. Zo hebben we een Kijkdozenkast, WC-huisje en touchpaneel geplaatst.

Wilt u meer informatie over een TestLab, of wilt u inspiratie voor een peuterzone? Neem dan contact met ons op.